tetyanka_guziy (tetyanka_guziy) wrote,
tetyanka_guziy
tetyanka_guziy

Хорватія... яхти... травень...

Це була неочікувана подорож, одна з таких, куди я ніколи не збиралася і несподівано для себе погодилась поїхати. І якраз ця неочікуванність і додала приємних вражень і здивувань )

По-перше, ми дуже приємно здивовані красивою природою Хорватії! Бувають же країни, яким повезло в краєвидами! ) і ліс, і море, і навіть автобан - все КРАСИВО!
Національні парки рекомендую відвідати. Плитвицькі озера особливо вразили!
По-друге, було дуууже весело, а це для мене є одним з найважливіших пунктів в подорожі.
Наша весела команда


По-третє, хоч мене самі яхти і не "захопили", але, ЯХТИНГ безперечно один з найромантичніших видів спорту та відпочинку! Романтичніше тільки повітряні кулі ;)і на додачу, чудова кухня зі свіжою рибкою та салатом з восьминогів, венеціанська архітектура, гарна погода та чудовий настрій.
В цій подорожі я вчилась (і сподіваюсь навчилась) не зважаючи ні на що насолоджуватись життям! :)

Наш маршрут: Split (Kastela) - Hvar - Palmizana - Vis (Komiza) - Korcula (Vela Luka) - Brac (Bol) - Split

Найбільше безперечно сподобався Хвар, дуже фотогенічне місто.
Потім напевно Пальмізана - просто тихий чистий острівець з пляжами та райськими ресторанами.

Останній день найбільше сподобався, бо хоч якась активність спостерігалась, і качало весело, що навіть рятівні жилети вдягли, та ми все одно встигли випити шампанського!


А у маринах, коли разом стоять багато яхт - не можливо не зробити фото! і коли вітер починає дути і мачти стукають та гудять - це є прекрасна мелодія, от тільки не кожен її може почути!

Чого ж яхти мене не "захопили"? - може, якби я більш була задіяна в управлінні яхтою, та роботою з вітрилами - може був би ефект більший, а так... відчалили, прибрали кранці - сидимо насолоджуємось та відпочиваємо. Трохи вина та обід. Знов насолодження ) і нарешті причалюємо, прослідкувала за кранцями і все, на цьому робота закінчилась, тепер в душ, прогулянка і вечеряти смакотою свіжовиловленою. Короче, пасивне насолодження, я б так це назвала ;)

більшість часу проходило десь так ;)


Але все одно враження від подорожі повністю позитивне, мені сподобалось і я задоволена, що поїхала!
БІльше фото з коментарями тут: https://picasaweb.google.com/101984291053429744089/CroatiaYachting916May2015

Subscribe

 • кактус... квіти :)

  Люблю я кактуси! ще дужче люблю їх квіточки!!! Прокинулась вранці... от і подарунок - перша квіточка в цій квартирі (а пройшло аж 7 з половиною…

 • А кактус росте :)

  5 місяців тому в мене проріс кактус http://tetyanka-guziy.livejournal.com/13482.html за весь цей час він не сильно виріс, але тепер на ньому багато…

 • кактус

  люблю я кактуси. Чимось приваблюють мене ці колючі рослинки. Аж як квітнуть - то просто щастя! Дуже сумую, що в квартирі, де живу зараз мало світла і…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments